Ceylon Cinnamon
Artikelnummer: GT5706CEYLON CINNAMON - LOSSE GROENE THEE - CHAI THEE
De CEYLON CINNAMON is een groene thee met een stevig karakter door de smaak van gember en kaneel en de subtiele aanwezigheid van de kardemom.
Een losse groene thee met pit!
Heerlijk om einde middag te drinken als je even een opkikker kunt gebruiken.
Zet groene thee nooit met kokend water, liefst ca 80°C, dit om het verbranden van de blaadjes (bittere smaak) te voorkomen.
Indien je geen waterkoker met gradeninstelling hebt, laat je het theewater even afkoelen (ca 2 minuten) voordat je de theeblaadjes erbij doet of doe een klein beetje koud water erbij en daarna de thee.
Groene thee heeft veel gezondheidsvoordelen:
- goed voor het hart,
- versnelt de spijsvertering,
- ontstekingsremmend,
- verminderd stress, vermoeidheid en huidproblemen.
Extra informatie | Omschrijving |
---|---|
Kop | 2 - 4 gram |
Theepot | 12 - 15 gram |
Temperatuur | 80 - 90 °C |
Zettijd | 2 - 3 minuten |
Smaakomschrijving | Gember, kaneel |
Ingrediënten | Groene thee, zwarte thee, gemberwortel, kaneelrolletjes, kruidnagel, zwarte peper, cardamom en stukjes kaneel |
Klanten kochten ook
- Good Morning
Goedemorgen Thee is een mooie groene theemelange met bloemblaadjes en zacht van smaak.
Wist je dat groene thee ook goed is voor de spijsvertering? Alleen daarom al fijn om de dag mee te beginnen.€ 2,75 - De Glimlach
De Glimlach is een populaire groene thee vanwege zijn volle smaak en heerlijke geur.
Deze theeblend is populair vanwege de zoete smaak van aardbei en roos.€ 2,75 - Winterlove
De seizoensthee Winterlove is wat ons betreft een topper!
Winterlove is een heerlijke lichte groene thee met een najaarssmaak door de amandel en een vleugje kaneel.€ 3,25 - You are MAGIC!
Jazeker, ook dat bestaat. Groene rooibos..... en zooo lekker.
De You Are Magic is een heerlijke, verrassende fruitige melange welke zowel warm als koud erg populair is.€ 2,95 - Almond Orange Cake Thee
De Almond Orange Cake is een mooie melange van losse witte thee met de smaak van amandel en een vleugje sinaasappel.
Afdronk is licht notig en optisch een mooie theemelange en zeker in het najaar en winter erg populair.€ 3,50